środa, 27 listopada 2019

"Zranione uczucia" K.A. Figaro

AUTOR: K.A. Figaro
TYTUŁ: Zranione uczucia
WYDAWNICTWO: Lipstick Books Warszawa 2019
OKŁADKA: miękka, stron 350
Z okładki:
Kontynuacja Prostego układu, gorącego romansu Łucji i Dymitra!
Prosty układ pomiędzy Łucją a Dymitrem przestał być opartym na niezobowiązującym gorącym seksie układem. Pojawiły się bowiem uczucia, może nie do końca uświadomione, które zaburzają proste zasady. Na dodatek inny mężczyzna – Igor – nieźle namieszał Łucji w głowie i dziewczyna sama już nie wie, co o tym wszystkim sądzić. Los jednak bywa przewrotny i szykuje parze nie lada niespodziankę, która może wywrócić życie Łucji i Dymitra do góry nogami.
Jak się zakończy ognisty romans Łucji i Dymitra i czy jest im pisane bajkowe i żyli długo i szczęśliwie?Druga część najgorętszego polskiego erotyku, znowu mnie zachwyciła. K.A. Figaro rządzi w swoim gatunku!

Relacja Łucji i Dymitra przybiera inny obrót niż było to w umowie. Bowiem Łucja się zakochała. A wiadomo w układzie jaki ich łączy na uczucia nie ma miejsca. Co w tej sytuacji zrobi młoda naiwna dziewczyna? I w jaki sposób Igor namiesza i skomplikuje wszystko jeszcze bardziej?

Nie mogłam się doczekać dalszych losów tych dwojga kochanków. Mimo, że Łucja swoją młodzieńczą głupotą i oślą naiwnością tak bardzo irytuje wręcz śmieszy. Byłam ciekawa jak potoczą się losy tej miłości. Dymitr oczywiście nie zawodzi. Nadal jest bezwzględnym skurczybykiem i bezdyskusyjnie głównym filarem powieści. To dla niego czyta się tę książkę. Dymitr- tajemniczy, dziki i mocno w środku poraniony chłopak. Który nie radzi sobie z demonami przeszłości.

Nie wiem dlaczego ale, miałam nie odparte wrażenie, że autorka sugerowała się już kultowym erotykiem 50 Twarzy Greya. Tam  E.L. James też stworzyła bohatera, który miał trudne dzieciństwo i złe stosunki z matką. Christian podobnie jak Dymitr gardzi kobietami, nie wchodzi z nimi w żadne poważne związki. To, co ich odróżnia to charakter. Dymitr jest prawdziwym samcem Alfa, a Gre'yowi zwyczajnie brakowało jaj. Pomimo, że nie przepadam za literaturą erotyczną ta książka wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Historia oklepana, ale napisana tak, że chce się czytać! Nie razi, nie drażni. Fanki tego gatunku będą zachwycone odważnymi i pikantnymi scenami. Gorąco polecam! Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy. Justyna.ju

Moja ocena 10

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania rewelacyjnej książki dziękujemy Wydawnictwu Lipstick Books


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza