środa, 24 czerwca 2020

"Dwie drogi" K. A. Figaro

AUTOR: K. A. Figaro
TYTUŁ: Dwie drogi
WYDAWNICTWO: Lipstick Books Warszawa 2020
OKŁADKA: miękka, stron 382
z okładki:
Łucja odnajduje spokój i bezpieczeństwo w silnych ramionach Alexa. Trudne doświadczenia z przeszłości umacniają ich więź. Niestety, pewnego dnia otrzymują informację, która wywraca ich życie do góry nogami… Czy bohaterka nabierze odwagi i zdecyduje się na diametralną zmianę z własnej woli? A może ktoś uknuł tak sprytny plan, że będzie musiała przekroczyć granicę, którą sama sobie wyznaczyła?
Demony targające duszą Dymitra sprawiają, że jego ból staje się nie do wytrzymania. Mężczyzna coraz bardziej zatraca się w autodestrukcji. Czy wreszcie otworzy oczy i zaakceptuje prawdę? Po fatalnej części trzeciej Próbie życia i lawinie krytyki, K. A. Figaro udowadnia, że jak chce to potrafi i powraca w swoim najlepszym wydaniu.

Łucja szczęśliwa matka, odnajdująca spokój i bezpieczeństwo w ramionach cudownego Alexa, wiedzie beztroskie życie w Hiszpanii. Niestety pewne wieści zmuszają ją do stawienia czoła przeszłości.

Dymitr coraz bardziej stacza się na dno. Jak wpłynie na niego nieoczekiwane spotkanie z kobietą, którą kocha nad życie?

Świetna książka! Nieodkładalna! Po Próbie życia, części, która bezapelacyjnie nie powinna ujrzeć światła dziennego i zostać głęboko wepchnięta do szuflady, byłam pełna obaw, czym autorka nas zaskoczy? Czy w ogóle będzie potrafiła to zrobić? Po lekturze Dwóch dróg mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że historia miłości Łucji i Dymitra jest najciekawszą najgorętszą i najbardziej sensualną Polską sagą erotyczną. Wszystko mi się tu podobało. Wszystko! Pomysł aby właśnie tak pokierować życiem uczuciowym Łucji doskonały. Mam nadzieje, że K. A. Figaro nie pójdzie drogą utartych schematów i sprawdzonych zabiegów, tylko naprawdę nas zaskoczy kończąc serie zupełnie inaczej niż wszystkie dotychczas napisane powieści tego gatunku. Trzymam kciuki za finałowy tom, a, Dwie drogi gorąco polecam! Justyna.ju

Moja ocena 9

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania rewelacyjnej książki serdecznie dziękujemy Wydawnictwu Lipstick Books

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza