środa, 8 marca 2017

''PRZECZUCIA Intuicja'' - Amy A. Bartol

AUTOR: Amy A. Bartol
TYTUŁ: Przeczucia. Intuicja
TŁUMACZENIE: z angielskiego Anna Esden-Temska
WYDAWNICTWO: Akurat, Warszawa 2017
OKŁADKA: miękka,,stron 528


Z okładki:

Anioły są wśród nas. Przekonała się o tym osiemnastoletnia Evie. Teraz razem ze swoimi niebiańskimi przyjaciółmi musi zmierzyć się z siłami Zła. Jeśli przegra, straci swoją duszę oraz serce. „Intuicja” – druga część bestsellerowej serii „Przeczucie” Amy A. Bartol trafi do księgarń 8 marca.

Życie Evie Clermont już nigdy nie będzie takie samo. Strata bardzo bliskiej osoby pozostawiła na jej sercu bliznę, która długo się nie zagoi. W bohaterce coraz silniej odzywają się również uczucia do dwóch przyjaciół ze studiów, Reeda i Russela. W nowej, metafizycznej rzeczywistości Evie staje przed dylematem, komu bardziej zaufać – pięknemu Aniołowi Mocy czy bratniej duszy, którą zna z poprzednich wcieleń. Bohaterka przyciąga też moce Zła, którym zależy na uwięzieniu jej duszy. Z pomocą zaprzyjaźnionych aniołów Żniwiarek Evie zrozumie, jak potężną mocą dysponuje. W końcu sama ma anielski rodowód...

„Intuicja” Amy A. Bartol to kontynuacja przejmującej serii „Przeczucie” o zderzeniu świata ludzi z tym nieśmiertelnym. Już setki tysięcy osób na całym świecie śledzi losy Evie, Brownie, Buns, Reeda i Russela, licząc na odkrycie całej prawdy o bohaterach. Wydarzenia pełne mroku i tajemnicy układają się również w opowieść o trudnej miłości, nad którą bohaterka nie potrafi zapanować.

    Bardzo szybko na naszym rynku pojawiła się kolejna część powieści PRZECZUCIA,szumnie nazwanej paranormal romance. Książka zaskoczyła mnie w paru kwestiach. Jest przede wszystkim o wiele grubsza,co na początku trochę mnie zmartwiło. Na szczęście moje obawy szybko się ulotniły, ponieważ powieść    mnie wciągnęła, aż sama byłam zaskoczona. Nie ma już na szczęście tyle ach ów i och ów. Za to jest dużo nowych, złych postaci,choć osobiście uważam, że te anioły(odkrywające rolę dobrych) nie są ideałami.
      Nadal nie podoba mi się główna bohaterka, mogę nawet śmiało rzec, że wszyscy główni bohaterowie są średni, sztampowi i przewidywalni. Za  to źli bohaterowie drugoplanowi są fantastyczni to dla nich warto czytać tę powieść. Złe postacie autorce wychodzą znakomicie, dobre- nie szczególnie. Muszę się jeszcze przyczepić do okładki. Perfekcyjny anioł ma za długi nos.
 Fajnie  będzie przeczytać kolejną część tego romansu fantasy. To, że mnie podoba się jakiś romans to już naprawdę jest coś, chyba przez to, że uwielbiam fantasy. Czekam z utęsknieniem na pewnego bohatera tej książki. Maa 
Moja ocena 8

DZIĘKUJEMY WYDAWNICTWU AKURAT ZA MOŻLIWOŚĆ PRZECZYTANIA FAJNEJ KSIĄŻKI.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz