poniedziałek, 5 grudnia 2016

Porąb i spal. Książka zamiast siekiery – activity book Lars Mytting

AUTOR: Lars Mytting
TYTUŁ: Porąb i spal. Książka zamiast siekiery – activity book 
TŁUMACZENIE: ze szwedzkiego Karolina Drozdowska , Witold Biliński
WYDAWNICTWO: Smak Słowa, Agora
OKŁADKA: miękka,stron 64


Z okładki:
Niespełna rok po spektakularnym polskim debiucie „Porąb i spal”, do księgarni trafia specjalnie zaprojektowany, inspirowany gawędziarską opowieścią Larsa Myttinga activity book. To bogato ilustrowana książka przepełniona kalamburami, zagadkami, quizami, zadaniami oraz ćwiczeniami rozwijających pamięć i wyobraźnię, która dostarczy wielbicielom talentu norweskiego autora niczym nieskrępowanej zabawy. Da poczucie dobrze spędzonego czasu i obudzi głęboko skrywane pokłady pomysłowości.

Obok gwarancji czystej rozrywki „Porąb i spal. Książka zamiast siekiery”ma też walory edukacyjne. Powstała nie tylko z myślą o fanach rąbania, palenia oraz czytania o drewnie i drzewach, ale też o tym, by zmęczeni informacyjnym szumem odbiorcy oderwali wzrok od komputerów i smartfonów, i skierowali go na naturę. Mytting przemycił tu znane z „Porąb i spal” scenki, zagadnienia oraz ciekawostki związane z przyrodą, ekologią czy zwyczajami panującymi w krajach skandynawskich.
Ilustracje: Adam Doughty.

       Kolorowanka Larsa Myttinga to książeczka dla każdego i dorosłego, i dla dziecka,które już potrafi czytać.W czasie świąt można wygodnie usiąść i zagłębić się w świat lasu,drwali i siekier. Można poznać różne drzewa i się zrelaksować, odstresować. 
       Książeczka dla ludzi, którzy mają talent i dla tych , którzy go nie posiadają, bo to wasza książeczka i róbcie z nią co tylko chcecie.
      Dajcie tę książkę dziecku, to na chwilę chociaż oderwie się od telefonu czy komputera, pozna przyrodę, czegoś się nauczy i poćwiczy rękę w rysowaniu i malowaniu, a to ważne w ćwiczeniu mózgu.Maa 
Moja ocena 8

  Dziękujemy Wydawnictwu Smak Słowa za możliwość zrelaksowania się przy activity book

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz